Tarnów, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Restauracji

Tarnwów

Hotel Tarnovia S.A. to hotel o ugruntowanej pozycji na rynku w województwie małopolskim.

W chwili obecnej pragniemy powiększyć nasz zespół o osobę pełną entuzjazmu, dążącą do wyznaczonych sobie celów, lubiącą ludzi.

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie ofert zgodnych z oczekiwaniami gości
Planowanie, organizowanie, nadzorowanie imprez okolicznościowych, biznesowych
Sprzedaż usług konferencyjnych i bankietowych
Rozwój i szkoleniu zespołu
Profesjonalna, bieżąca obsługa gości
Wdrażanie projektów, procedur i standardów firmy w podległych obszarach
Maksymalizacja przychodów w podległych punktach gastronomicznych
Godne reprezentowanie firmy oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku

Wymagania:

doświadczenie w pracy w hotelu, gastronomii, sprzedaży konferencji mile widziane
umiejętność zarządzania zespołem ludzi poparta praktycznym doświadczeniem
zorientowanie na gościa j jakość obsługi
bardzo dobra organizacji pracy
umiejętność delegowania obowiązków i rozliczania z efektów
dyspozycyjność

Oferujemy:

pracę w na podstawie umowy o pracę lub kontrakt managerski
możliwość rozwoju zawodowego i awansu
atrakcyjne wynagrodzenie
pomoc w zakwaterowaniu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 10 Listopad, 2017  15:31

Identyfikator: 624261

Wyświetleń: 2081