Tarnów, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Florysta- sprzedawca

Lublin

Poszukujemy florysty/florystki do pracy w prężnie rozwijającej się kwiaciarni w Lublinie.

WYMAGANIA:
&#8226; doświadczenie z zakresu florystyki i dekoracji
&#8226; podstawowa znajomość pielęgnacji roślin
&#8226; zmysł dekoracyjny i estetyczny
&#8226; zdolności manualne
&#8226; kreatywność
&#8226; zaangażowanie oraz sumienność w wykonywane obowiązki
&#8226; mile widziane kursy i szkolenia florystyczne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
&#8226; obsługa klienta
&#8226; przygotowywanie bukietów i kompozycji kwiatowych według wzorów oraz własnego pomysłu
&#8226; dbałość o zachowanie świeżości kwiatów
&#8226; dodatkowe prace manualne

OFERUJEMY:
&#8226; pracę w pełnym wymiarze godzin
&#8226; ciekawą i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze
&#8226; atrakcyjne warunki wynagrodzenia
&#8226; możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

CV prosimy przesyłać na adres: zieloneklimaty @ wp. pl

Ogłoszenie dodane: Sroda, 28 Wrzesien, 2011  13:01

Identyfikator: 343547

Wyświetleń: 24693